monter płyt kartonowo-gipsowych
Viavox
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

VIA VOX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Świadczymy usługi w zakresie uzyskania odpowiedniego zatrudnienia dla poszukujących pracy a pracodawcom ułatwiamy znalezienie pracowników z odpowiadającymi im kwalifikacjami.

Poszukujemy osób na stanowisko : MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH miejsce pracy : Niemcy Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie
  • Stawka godzinowa 11 euro na godzinę
  • Zapewniamy dowóz
  • Zapewniamy narzędzia niezbędne do pracy
  • Praca w Monachium (i obrzeża)
  • Firma organizuje transport (co dwa tygodnie możliwość powrotu do Pl)
  • Firma opłaca 50 % kosztów za kwaterę pracowniczą (pracownicy opłacają 200 euro miesięcznie)
  • Pokoje 2-4 osobowe
  • Wyjazdy z Poznania
  • Przyjazna atmosfera Zadania :
  • Praca przy montażu płyt kartonowo-gipsowych (ścianki, sufity) Wymagania :
  • Umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton gipsów
  • Dyspozycyjność (pierwszy wyjazd między 7. a 10.-tym stycznia od 13go stycznia zaczyna się praca)
  • Nie wymagamy znajomości języka (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem- możliwość awansu na brygadzistę) Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie zgłoszeń w wiadomości prywatnej.
  • Aplikuj