PRACOWNIK LINI PRODUKCJYJNEJ
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie
5 d. temu
source : Goldenline

Oferujemy :

  • zatrudnienie od zaraz na pełen etat
  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa, premie do 500 zł brutto ,dodatki nocne uzależnione od stawki zaszeregowania)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bezpłatny transport na terenie Łodzi (oraz z Pabianic, Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego, Koluszek, Brzezin, Tomaszowa Mazowieckiego Orpelów, Zduńska Wola)
  • dodatkowe Benefity( karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
  • praca na terenie Łodzi Górna lub Widzew
  • Zapewniamy WDROŻENIE NA START - poznanie zakładu, produkcyjnego, czynności którymi będziesz się zajmował / a.

    Zadania :

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości produktu, cięcie, formowanie i czyszczenie wyrobów
  • Oczekiwania :

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • motywacja do pracy
  • CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIE WIĘCEJ? APLIKUJ TERAZ!

    Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się przy ul. Tomaszowskiej 7

    w Łodzi lub zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 512 098 539.

    ZATRUDNIAMY RÓWNIEŻ OSOBY Z ZAGRANICY !!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych