Poszukiwani SPAWACZE 135/136 do pracy w NIEMCZECH!
Polworks Poland sp. z.o.o
Katowice, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy pracowników na stanowisko SPAWACZ MAG 135 / 136 chętnych do podjęcia pracy w okolicach Oldenburga.Wymagamy : - doświadczenia na stanowisku spawacza- własnej maski spawalniczejMile widziane : - aktualny certyfikat spawalniczy MAG 135 lub 136- znajomość języka niemieckiego - własny samochód na wyjazd Oferujemy : - niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie - stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu - wysokie zarobki - zorganizowany nocleg - wsparcie polskich koordynatorek Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Polworks Poland Sp.

z o.o., z siedzibą w Legnicy, ul. Bratkowa 12. Przetwarzamy Państwa dane osobowe, aby dopełnić obowiązków, które wynikają z przepisów prawa związanych z zakresem naszej działalności lub w związku z wiążącą nas umową.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw można pozyskać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Mają Państwo prawo do : uzyskania dostępu do swoich danych, zażądania sprostowania Państwa danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku