Operator obsługi maszyn odlewniczych
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wałbrzych
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Operator obsługi maszyn odlewniczych Wałbrzych

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - lidera pod względem technologii w branży odlewów ciśnieniowych - osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy : ok. Świdnicy / Wałbrzycha

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • obsługa maszyn odlewniczych.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • masz wykształcenie zawodowe i / lub techniczne,
  • możesz pochwalić się znajomością obsługi maszyn sterowanych numerycznie,
  • mile widziane : podstawowa wiedza w zakresie norm ISO 9001, uprawnienia do obsługi wózków widłowych i / lub suwnic oraz SEP.
  • Pracodawca oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system zmianowy),
  • premię miesięczną regulaminową do 15% (po 3 m-cach),
  • premię kwartalną za brak absencji,
  • możliwość pracy i rozwoju w środowisku międzynarodowym, a także szkolenia zewnętrzne w firmie macierzystej,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie zdrowotne).
  • Zgłoś tę pracę