pracownik budowlany Niemcy
Eurokontakt Projekt Service Sp. z.o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Eurokontakt jest Agencją Pośrednictwa Pracy Zagranicznej istniejąca na rynku od 1995 roku. Działamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109. Poszukujemy do pracy w Niemczech pracowników budowlanych z doświadczeniem do budowy osiedli domków jednorodzinnych.

Wysokie stawki w zalezności od doświadczenia, opłacone zakwaterowanie i ubezpieczenie. Wyjazdy od 3 meisiecy do roku z możliwością przedłużenia.

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 733 379 277.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust.

z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku