Kasjer-sprzedawca do drogerii kosmetycznej w Opolu
issp sp. z o.o.
Opole, Opolskie, Polska
‎20 godz. temu
source : Jobs.pl

Firma ISSP Sp. z o. o. - jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer - sprzedawca . Dołączenie do zespołu da Ci możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w pracy z ludźmi.

Jednocześnie staniesz się ekspertem w dziedzinie kosmetyków i innych drogeryjnych produktów.

Zakres obowiązków :

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
  • Dbałość o czystość w sklepie i właściwą ekspozycję towarów.
  • Oczekujemy :

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności pracy w zespole.
  • Dużej dyspozycyjności.
  • Entuzjazmu i chęci do pracy.
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.
  • Zaangażowania.
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od zaraz.
  • Stawkę godzinową : 20,50 zł brutto / h.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.