Specjalista ds. Zakupów z j. Niemieckim- Sourcing Team, praca zdalna
HAYS Sales & Marketing
Wroclaw
5 d. temu
source : infoPraca

Specjalista ds. Zakupów z j. Niemieckim- Sourcing Team, praca zdalna

NR REF. : 1151873

Dla naszego klienta, dynamicznie powiększającej się korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds.

Zakupów Strategicznych z j. Niemieckim.

W nowej roli dołączysz do zespołu Sourcingu. Do Twoich codziennych zadań należeć będzie kontakt z dostawcami, negocjowanie warunków współpracy, praca na kontraktach, tworzenie zestawień oraz raportów finansowych, przegląd ofert, tworzenie analiz zakupowych.

Praca odbywać się będzie w większości w j. niemieckim - wymagana jest biegła znajomość języka oraz angielskim - wymagany poziom komunikatywny B2.

Od kandydatów oczekujemy minimum 3 letniego doświadczenia w podobnej roli lub dziale zakupów operacyjnych, znajomości języków : niemieckiego oraz angielskiego, znajomość SAP będzie traktowana jako aut.

Mile widziani są zarówno kandydaci z branży produkcyjnej, jak i SSC. Bardzo cenne będzie posiadane doświadczenie w negocjacji umów i kontraktów.

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości do 10.000 PLN brutto uzależnione od doświadczenia, pakiet benefitów, możliwość pracy zdalnej 100% z dowolnego miejsca w Polsce, zatrudnienie od 01.

09.2020 w oparciu o umowę o pracę, pracę w stale powiększającym się zespole, duży zakres samodzielności na danym stanowisku.

Gwarantujemy szybki i zdalny proces rekrutacyjny.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku