Młodszy Specjalista/ka w dziale logistyki/sprzedaży/zakupów
Hays Response
Warszawa, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Młodszy Specjalista / ka w dziale logistyki / sprzedaży / zakupów

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało codziennie wspieranie działu w kwestiach administracyjnych, systemowych oraz kontakcie z Klientem wewnętrznym / zewnętrznym.

Obowiązki to m.in. wprowadzanie danych do systemu, organizowanie dokumentacji i tworzenie raportów, kontakt z innymi działami, monitorowanie procesu zamówień i wyszukiwanie nowych możliwości w celu usprawnienia procesów.

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają pierwsze doświadczenia w pracy administracyjnej na podobnym stanowisku. Kandydaci powinni znać język angielski na poziomie min.

B2 oraz swobodnie posługiwać się Excelem. Aplikujący powinni wyróżniać się dobrą organizacją czasu pracy, zaangażowaniem, analitycznym umysłem oraz elastycznością w dynamicznym środowisku.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w pełnym wymiarze godzin, a także możliwość skorzystania z benefitów.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku