Specjalista ds. pracowniczych
Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada
Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowa : sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia, tj. wystawianie umów o pracę, aneksów do umów, dokumentów rozwiązujących stosunek pracy, świadectw pracy, tworzenie kont pracowników w systemie kadrowym,
  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bieżące wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym,
  • kontrola i ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,
  • sporządzanie zaświadczeń o wysokości wynagrodzeń dla celów emerytalnych i rentowych,
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu z wniosku pracownika oraz na potrzeby organów państwowych lub innych instytucji,
  • sporządzanie sprawozdań, analiz, raportów w zakresie spraw personalnych,
  • obsługa programów : Płatnik, PUE ZUS,
  • obsługa Pracowniczego Programu Emerytalnego.
  • Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku w dziale kadr odpowiadającemu opisowi stanowiska,
  • znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Dobrze wdziana znajomość przepisów o zatrudnianiu cudzoziemców,
  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy,
  • znajomość programów informatycznych : Płatnika, PUE ZUS, mile widziany program kadrowo-płacowy Millennium,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w zakresie prawa pracy.
  • To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne i pewne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS,
  • pracowniczy program emerytalny PPE
  • dogodna lokalizacja biura (Centrum Warszawy niedaleko stacji Metro Centrum i Świętokrzyska),
  • zniżki na pobyt w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych Gromada oraz w Zakładzie Leczniczym w Busku Zdroju.
  • O nas

    Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna GROMADA to najdłużej istniejącą polska firma hotelarska i turystyczna prowadząca działalność od 85 lat.

    Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Specjalista ds. pracowniczych. Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy w Dziale Kadr, chętnej do podejmowania nowych wyzwań.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji oświadczenia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przesłanej aplikacji dla celów postępowania rekrutacyjnego , a jeżeli aplikacja ma być pozostawiona w bazie dla przyszłych rekrutacji o dopisanie : i pozostawienie danych w bazie dla potrzeb przyszłych rekrutacji .

    Klauzula informacyjnaZgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, z dnia 27.

    04.2016r. informuję, iż : 1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada z siedzibą : Pl.

    Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa.2.Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych :

  • Tel : 22-826-50-41
  • e-mail : iod gromada.pl
  • adres do korespondencji : OST Gromada, 00-030 Warszawa, Pl. Powstańców Warszawy 23.Pani / Pana dane osobowe zawarte w złożonej aplikacji, przetwarzane będą w celu wyboru kandydata na określone w ogłoszeniu stanowisko.
  • 4.Podstawą przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest zgoda zamieszczona w aplikacji. 5.Aplikacje niezawierające zgody nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i zostaną zniszczone po otrzymaniu.

    Aplikacja osoby wybranej będzie dołączona do akt przyszłego pracownika w przypadku zawarcia z nim umowy. Pozostałe rozpatrywane aplikacje po zakończeniu procesu rekrutacji będą przechowywane przez okres 3 miesięcy tj.

    do czasu zakończenia weryfikacji nowozatrudnionej osoby i jeżeli w tym czasie nie zostanie wznowiona rekrutacja zostaną zniszczone.

    6.Aplikacje osób, które wyraziły zgodę na pozostawienie ich dla przyszłych rekrutacji będą przechowywane w bazie przez okres 6 miesięcy i jeżeli w tym czasie nie zostanie wznowiona rekrutacja zostaną zniszczone.

    7.Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.

    8.Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.9.Ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    10.Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Nie stosuje się profilowania kandydatów do pracy.