Technik Serwisu
Hert Sp. z o.o. Serwis Sp.k.
dolnośląskie, Polska
11 d. temu
source : Praca

Firma Hert - lider w branży piekarniczej - zatrudni pracowników do Serwisu na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Naprawy urządzeń u klientów
  • Przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne
  • Instalowanie i uruchomienia urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Identyfikacja części zamiennych
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla klientów
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Ogólna znajomość budowy i zasady działania maszyn i urządzeń
  • Podstawowa znajomość sterowań elektrycznych
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność, częste wyjazdy
  • Pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych