Zakład produkcyjny zatrudni pracownika do kontroli jakości
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kandydata(tki) do pracy w Bydgoszczy na stanowisku : Kontroli jakości. Zakres obowiązków : - kontrola detali produkcyjnych z plastiku Wymagania od kandydata : -

dobry wzrok - chęć do pracy - pozytywne nastawienie Korzyści : - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę.

 • atrakcyjne wynagrodzenie - szkolenia przygotowujące - możliwość rozwoju zawodowego Zapraszamy do wysyłania CV Prosimy o wklejenie tej informacji w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Podane przez Panią / Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani / Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych.

  Dane będą przetwarzane na podstawie Pani / Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią / Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko.

  Pani / Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe.

  Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji.

  Przysługuje Pani / Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku