MediaCom I General Application
Mediacom
Warsaw
4 d. temu

Description

W tym miejscu zwykle pojawia się nazwa stanowiska na jakie firma poszukuje kandydata - tym razem jednak nie poszukujemy kogoś konkretnie na jedno stanowisko.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób które tak jak my, cenią sobie dobrą atmosferę w pracy oraz odpowiednie możliwości rozwoju. Ludzi inteligentnych, kreatywnych oraz otwartych na nowe technologie.

Pełnych entuzjazmu i pasji. Osób pewnych siebie, potrafiących myśleć nieszablonowo oraz analitycznie zarazem.

Nie wiesz jakie stanowisko byłoby dla Ciebie najlepsze? Nie szkodzi, jeśli interesuje cię praca w jednym z największych i najlepszych Domów Mediowych, odezwij się.

Znajdzie się miejsce dla każdego, od początkujących po wykwalifikowanych specjalistów!

CHCEMY CIEBIE!*

Na początek... kim właściwie jesteśmy, co robimy?

100 krajów, 125 biur, ponad 8500 specjalistów ds. komunikacji medialnej. Działamy m.in dla takich marek jak : Adidas, Coca-cola, Mars, P&G, PSA, Play, Hebe,

Shell i Sony. Dedykowane programy, teledyski, współpraca z celebrytami i influencerami, gaming oraz esport - dla nas to codzienność, może być i dla Ciebie.

Nasz cel jest prosty, zbudować siłę marki poprzez media. Do osiągnięcia tego celu potrzebni są ludzie - potrafiący myśleć nieszablonowo, kreatywni, z wyjątkowym podejściem do danych i technologii.

Filozofią nadrzędną którą się kierujemy jest People First, Better Results . Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów.

Rozwój, poczucie bycia potrzebnym oraz satysfakcja z pracy rodzi kreatywność.

Chcemy otaczać się ludźmi inteligentnymi, kreatywnymi oraz entuzjastycznymi, brzmi nierealnie? Sam sprawdź, dołącz do zespołu MediaCom.

Na czym polega praca w MediaCom?

 • Współtworzenie i wdrażanie strategii w obszarze marketingu marek dla największych Klientów agencji
 • Odpowiedzialność za realizację niestandardowych projektów 360 (online+offline) w tym : opracowanie koncepcji, przygotowanie ofert, realizacja, budżetowanie, rozliczanie
 • Planowanie kampanii offline jak i online
 • Samodzielne opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych łączących kreację z nowymi mediami, przy wykorzystaniu kanałów i narzędzi takich jak : influencerzy, eventy, produkcje telewizyjne, współpraca z celebrytami, social media, e-sport itp.
 • Dbanie o wizerunek i dobry poziom zadowolenia klientów
 • Zarządzanie projektami z poziomu multichannel
 • Analiza efektywności kampanii performance
 • Koordynowanie działań związanych z obsługą kampanii, w tym różnych jednostek zaangażowanych w projekt
 • Obsługa Klienta w zakresie prowadzenia projektu mediowego (bieżący kontakt z Klientem, prezentowanie ofert, raportowanie prowadzonych działań)
 • Współpraca z agencjami kreatywnymi
 • To tylko przykładowe rzeczy którymi zajmują się nasi pracownicy - od początkujących aż po najlepszych specjalistów w branży.

  Co oferujemy?

 • Nieograniczone możliwości rozwoju - the sky is the limit - tak długo jak chcesz się rozwijać, masz zawsze na to szansę, zarówno za pomocą szkoleń jak i wyjazdów zagranicznych
 • Praca pod okiem specjalistów i ekspertów w branży digital, strategii mediowej, client services, content marketingu etc.
 • Najciekawsze projekty dla największych marek na rynku, np. Teledyski dla Coca-Cola, dedykowany program super pies dla Pedigree, akcje gamingowo / e-sportowe dla Orbit i Play
 • Przyjazna, motywująca atmosfera na pełnym wyzwań stanowisku pracy
 • Benefity (m.in. Opiekę medyczną, kartę multisport)
 • Owocowe wtorki, dofinansowanie do wczasów (tak, wymagamy 14 dni urlopu!)
 • Brzmi interesująco?

  To dodajmy jeszcze to, że jesteśmy pierwszym domem mediowym, który jednocześnie otrzymał 6 tytułów Media Network of the Year.

  Ponad to jesteśmy częścią WPP, największej na świecie grupy usług komunikacji marketingowej, która zapewnia nam dostęp do najbogatszych baz danych i najbardziej niezawodnych testów porównawczych w branży.

  Cieszymy się, że czytasz dokładnie całe ogłoszenie ale nie, tu nie ma żadnych kruczków i haczyków - a jak nie wierzysz, to napisz do nas i przekonaj się!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku