Monter konstrukcji stalowych
GERMAN-POLISH JOB CENTER MASTALERZ & CO. SP. J.
ok.Fuldy, małopolskie
8 d. temu
source : Goldenline

Uwaga :

Miejsce pracy na terenie całych Niemiec

Zakres obowiązków :

  • przygotowanie konstrukcji stalowych do montażu (elementy dachów, hale stalowe, itd.)
  • montaż konstrukcji stalowych na wysokości
  • Wymagane :

  • doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych min 2-3 lata
  • gotowość do pracy na wysokości i brak lęku przestrzeni
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewania się w miejscu pracy
  • oraz

  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja, zaangażowanie
  • dobry stan zdrowia
  • Oferujemy :

  • wynagrodzenie miesięczne ok. 1600 € - 1700 € netto
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • umowę o pracę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych