Magazynier
Randstad Polska
Tychy, Polska
3 d. temu

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera? Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Hurtownia farmaceutyczna w Tychach poszukuje osób do pracy na magazynie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową (opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy),
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia).
  • Nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi :

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna
  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zadania

  • segregacja i wydawanie paczek
  • segregacja makulatury
  • kompletacja zamówień
  • oczekujemy

  • chęci do pracy
  • możliwości pracy w systemie 3 zmianowym
  • sprawności i siły fizycznej
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47