Praca fizyczna na produkcji
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Skórzewo, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników fizycznych na stanowiska produkcyjne.

Numer referencyjny : NAHA

Miejsce pracy : Skórzewo

Zadania :

  • Praca na linii produkcyjnej (według instrukcji)
  • Proste prace manualne
  • Kontrola jakości wyprodukowanych produktów
  • Monitorowanie pracy maszyny produkcyjnej
  • Przestrzeganie zasad BHP i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Gotowości do wykonywania powtarzalnych czynności
  • Dostępności do pracy w systemie III zmianowym
  • Chęci zdobywania nowych umiejętności
  • Umiejętności pracy w zespole, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Dokładności przy wykonywaniu zadań
  • Doświadczenie w pracy na produkcji nie jest wymagane.

    Pracownikom oferujemy :

  • Szkolenie wprowadzające do pracy na stanowisku
  • Sprawny proces zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę
  • Okazję do zdobycia doświadczenia w branży produkcyjnej
  • Wolne weekendy
  • Aplikuj