Młodszy specjalista ds. rozwiązań biznesowych
COMARCH
Warszawa, Polska
6 d. temu

Nasz zespół Comarch Loyalty Marketing Cloud ma dla klientów chmurową wersję platformy, która pozwala tworzyć i zarządzać programami lojalnościowymi.

Jeśli interesujesz się marketingiem oraz sprzedażą i chcesz pracować w branży najnowszych technologii, praca z nami jest dla Ciebie!

W zespole, do którego dołączysz zapewniamy mentoring doświadczonych specjalistów oraz bardzo szerokie możliwości rozwoju kariery w projektach od Warszawy przez Nowy Jork po Bangkok.

Jeśli to brzmi ciekawie, nie czekaj, przeczytaj naszą ofertę, aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, bądź ekonomiczne)
  • Nastawienie na szybkie uczenie się, rozwój osobisty oraz dotrzymywanie terminów
  • Doskonała znajomość języka angielskiego komunikacja niemal wyłącznie w tym języku
  • Umiejętności prezentacyjne, wysokie zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w IT / SaaS będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office
  • Talent do pisania treści marketingowych
  • TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie i / lub wsparcie w tworzeniu treści prezentacje sprzedażowe, opisy produktowe, treści marketingowe, w tym w social mediach
  • Segmentacja rynku i docieranie do potencjalnych klientów oraz partnerów (re-sellerów)
  • Analiza działań konkurencji
  • DLA CIEBIE

  • Możliwość wejścia do świata dużego biznesu IT
  • Kontakt z najnowszymi technologiami włączając AI / ML
  • Zdobycie cross-kulturowego doświadczenia w codziennej pracy z klientami oraz zespołami Comarch z całego świata
  • Mentoring doświadczonych specjalistów
  • Dla najlepszych, przejrzyste ścieżki rozwoju kariery w ramach centrali Comarch w Polsce lub relokacji do lokalnych biur Comarch od Nowego Yorku po Bangkok
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Zgłoś tę pracę