Mechanik utrzymania ruchu
Metalfer Polonia Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Metalfer Polonia Sp. z o.o. powstała w 2007 roku, w Bielsku-Białej, jako wspólna inicjatywa największego producenta rur-firmy Metalfer SpA .

Głównym profilem działalności firmy jest : produkcja elementów metalowych oraz części dla przemysłu samochodowego dystrybucja produkowanych przez Metalfer SpA rur ciągnionych ze szwem preznaczonych do produkcji cylindrów hydraulicznych Korzystając z wysokiej technologii maszyn tokarskich i obrabiarek CNC, firma produkuje między innymi części będące elementami zawieszeń samochodowych i innych podzespołów.

Podstawowym materiałem używanym do produkcji są rury precyzyjnie ciągnione na zimno, z których następnie produkowanie są różnego rodzaju części do samochodów.

Zakres obowiązków : W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej firma Metalfer Polonia Sp.

z o.o. poszukuje kandydatów / kandydatki na stanowisko : Mechanik utrzymania ruchu Wykonywanie napraw urządzeń i maszyn na terenie hali oraz okresowych przeglądów (w tym również wykonywanie prac konserwacyjnych i prewencyjnych) Współpraca z innymi członkami zakładu w celu realizacji zadań Całościowe utrzymanie maszyn i urządzeń, Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej, Wykonywanie okresowych przeglądów, Bieżące naprawy, diagnostyka, konserwacja oraz usuwanie usterek Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej, Przygotowywanie zamówień na części zamienne, Wymagania : wykształcenie zawodowe lub wyższe z zakresu nauk technicznych w szczególności z zakresu elektryki, mechaniki lub automatyki lub pokrewne minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w pracy związanej z wykonywaniem, usuwaniem awarii i prowadzeniem napraw maszyn i urządzeń analityczne myślenie, doskonała organizacja pracy oraz dokładność w działaniu samodzielność i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań zawodowych umiejętność interpretacji rysunku technicznego, okładność i samodzielność, odpowiedzialność za wykonywaną pracę, gotowość podjęcia pracy w systemie III zmianowym Firma oferuje : umowę o pracę zatrudnienie bezpośrednio przez firmę premię uznaniową dobre warunki pracy zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia medycznego pracę w młodym, ambitnym zespole przyjazną atmosferę pracy wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku