Pracownik Produkcji Czaplinek/Drawsko Pom-bez doświadczenia!
Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.
Czaplinek, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników produkcji. Miejsce pracy : Czaplinek lub Drawsko Pomorskie. Wynagrodzenie na start 2600 zł brutto + premia za cele do 500 zł brutto.

Twoim zadaniem na tym stanowisku będzie montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych do pociągów. Nie wymagamy doświadczenia! Pracując u nas zyskujesz : Umowę o pracę, Dojazd do pracy, Prywatną opiekę medyczną, Pakiet benefitów pracowniczych ( karnety do kina, siłowni, gabinetów fizjoterapii, itp.

Bony świąteczne, upominki okolicznościowe, Ubezpieczenie grupowe oraz członków rodziny. Wyślij do nas CV - jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu pod numer tel.

664 150 921. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie - odwiedź nasz profil na Facebook. Zapraszamy! Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-

Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji procesu rekrutacji. Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np.

o poniższej treści : Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-

Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku