Świetna praca dla ambitnych, Asystent Produkcji, 20 zł/h brutto i nawet 28 z
KS Service sp. z o.o.
Środa Wielkopolska, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów specjalizujący się w produkcji mebli znalazł się w potrzebie zatrudnienia Kandydatów na stanowisko Pomocnika do pracy w Gądkach - Robakowie

POSZUKUJESZ CIEKAWEJ I ROZWOJOWEJ PRACY?

Nasza firma jest w stanie Ci to zaoferować!

Poszukujemy ambitnych kandydatów / kandydatek, którzy / re są gotowi / e uczyć się i rozwijać w zawrotnym tempie!

Na początek będziesz zajmować się prostymi pracami pomocniczymi, takimi jak ubieranie poduch meblowych, czy pakowanie mebli.

A później?

Nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz aby stać się specjalistą!

Przez pierwsze trzy miesiące będziesz miał / miała okazję przejść intensywne szkolenie, które umożliwi Ci objęcie specjalistycznego stanowiska po okresie próbnym.

JEŻELI CHCESZ :

 • Przez pierwsze trzy miesiące zarabiać 20 zł / h brutto (16 zł / h brutto podstawy + 4 zł / h brutto premii), aby później zarabiać nawet 28 zł / h brutto.
 • Podjąć współpracę na podstawie umowy o pracę.
 • Pracować w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14-22).
 • Po okresie próbnym :

 • Otrzymywać zwrot części kosztów dojazdu do pracy.
 • Mieć możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej.
 • Korzystać z nielimitowanych darmowych napojów.
 • to nie zastanawiaj się dłużej i aplikuj

  Aby dodatkowo zachęcić Cię do współpracy, dodamy, że dla wszystkich pracowników przygotowaliśmy darmowe obiady na każdej zmianie!

  DODATKOWE INFORMACJE

  Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie w Robakowie!

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub napisz!

  Jesteśmy dla Ciebie pod numerem : 503 075 956

  lub pod adresem : e.cofta ksservice.pl

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku