Niemcy! Kelner/Kelnerka! Doświadczenie nie jest wymagane!
Asta Work
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu

ASTA WORK (nr rej 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko Kelner m / k Miejsce pracy : Timmendorfer Strand (okolice nadmorskie, niedaleko Rostocku), Niemcy Termin : od zaraz Obowiązki : obsługa bufetów Wymagania : doświadczenie nie jest wymagane komunikatywna znajomość języka niemieckiego Oferujemy : niemiecka umowa o pracę praca 120 km od Świnoujścia praca na cały etat wynagrodzenie : 1800 € brutto m-

c zakwaterowanie : koszt pracownika 100 euro / m-c !!! Usługa dodatkowa- ZWROT PODATKU!!! Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.

Od kandydatów nie pobieramy prowizji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV.

Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5 / 15, 10-546 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny : ul Kajki 5 / 15, 10-

546 Olsztyn , e-mail : Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej jako RODO).

Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew.

przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne. Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym -

prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku