Ustawiacz maszyn wtryskowych
HR Partner
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma, dla której poszukuję Ustawiacza maszyn wtryskowych zatrudnia blisko 150 osób i cały czas się rozwija. Jej artykuły wykorzystywane są na co dzień w życiu domowym.

W związku z poszerzeniem asortymentu produktów i zakupem nowych maszyn, chce powiększyć zespół specjalistów w tym zakresie.

Szukasz pracy oferującej konkurencyjne warunki zatrudnienia? Uciekasz od pracy w korporacji? Zapoznaj się z poniższą propozycją Firma oferuje : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3-miesięczny) - wynagrodzenie zasadnicze od 4 000 zł do 6 000 zł netto - premię od 5-15% (zależne od wyników pracy) - pracę na nowych maszynach - pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym - współpracę z doświadczonym zespołem - zniżkę na asortyment firmy - możliwość wprowadzania własnych pomysłów, które pomogą w zoptymalizowaniu produkcji Zakres obowiązków : - przygotowanie form wtryskowych i wtryskarek - uruchomienie oraz samodzielny nadzór nad procesem produkcji - optymalizacja procesu wtrysku, a także aktywne usuwanie awarii - dokumentowanie ustawień maszynowych Wymagania : - wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie lub wyższe) - doświadczenie min.

1 rok na podobnym stanowisku, w firmie zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym wolna sobota i niedziela Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu Po otrzymaniu CV, skontaktuję się z Tobą telefonicznie w celu omówienia Twoich oczekiwań względem udziału w rekrutacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku