Do obsługi internetowej w hurtowni z zabawkami
Fabryczna Hurtownia Zabawek
Nadarzyn, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy do obsługi internetowej hurtowni zabawek w Nadarzynie. Zakres obowiązków : - aktualizowanie informacji o ofercie sprzedaży - kompletowanie informacji o nowych produktach oraz przekazywanie ich do aktualnych i potencjalnych klientów za pomocą poczty elektronicznej i innych przekazów informacji, - przyjmowanie i rejestrowanie zamówień - przygotowanie i prezentacja ofert na stronie internetowej Warunki zatrudnienia : - dni i godziny pracy : od poniedziałku do piątku, w godz.

8.00 - 16.00 (8 godz.), - miejsce pracy : Nadarzyn, ul. Grodziska 22 - po okresie próbnym (umowa na okres próbny), zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę Wymagania : - komunikatywność, łatwość i swoboda wypowiedzi, - znajomość pakietu MS Office, - znajomość programu do obróbki zdjęć, - znajomość branży e-commerce, w szczególności sklepów internetowych - mile widziana, Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy rekrutacjamałpahurtownia-wader.

pl Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku