Inwentaryzacja - liczenie towaru 17.06.2019
Grupa Progres
Chojnice, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy przy czynnościach inwentaryzacyjnych Miejsce pracy : CHOJNICE Opis wykonywanych czynności : Liczenie towaru, Porządkowanie towaru na półkach, Praca pod nadzorem koordynatora inwentaryzacji, Z poniedziałku 17.

06.2019 na wtorek 18.06.2019 Wymagana dyspozycyjność od godziny 21.30 Pełnoletność - warunek konieczny. UWAGA! Nie wymagamy książeczki do celów sanitarno-

epidemiologicznych. Oferujemy : Stawkę godzinową : 17 zł brutto Możliwość zdobycia doświadczenia w pracach inwentaryzacyjnych, Pierwszeństwo w doborze personelu na kolejne zlecenia, Wsparcie kierownika w wykonywaniu zadań.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o. (dawniej : Progres Sp. z o.o. Sp.K.), moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Progres HR Poland Sp. z o.o. (dawniej : Progres Sp. z o.o. Sp.K.), moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, w celu weryfikacji kandydatury pracownika tymczasowego przez Klienta, u którego praca byłaby wykonywana.

Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp.

z o.o. (dawniej : Progres Sp. z o.o. Sp.K.) z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontaktgrupaprogres.

pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest : adres korespondencyjny : e-mail : IODgrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku