Pracownik HR ze znaj. J.Niemieckiego - praca we Wrocławiu
Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Koncepcja zatrudni osobę z biegłą znajomością języka niemieckiego oraz z doświadczeniem w branży HR na stanowisku rekrutera z możliwością awansu.

Wymagania : możliwość podjęcia pracy od zaraz biegła znajomość języka niemieckiego doświadczenie zawodowe w agencji zatrudnienia / agencji pracy tymczasowej wykształcenie kierunkowe mile widziane biegła znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego komunikatywność wysoka kultura osobista dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach popołudniowych prawo jazdy dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem odporność na stres elokwencja samodzielność wyśmienita organizacja pracy Oferujemy : zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku wynagrodzenie : podstawa plus premie możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespoleOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail, z dopiskiem : PRACOWNIK HR Wrocław Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Koncepcja niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883).Serdecznie dziękujemy za przesłane życiorysy, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Może ktoś z Twojego otoczenia będzie zainteresowany naszą ofertą, powiadom go koniecznie!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku