Specjalista ds. energetyki
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
Warszawa, Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków : - prowadzenie gospodarki energią elektryczną i ceiplną

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE

Wymiar etatu : 1

Zmianowość : jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu : 40

Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 01.01.2022 Data zakończenia pracy : 31.03.2022

Wynagrodzenie brutto : od 3 300 PLN *Wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa

System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód : inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne

Typ propozycji :

Zapewnienie wyżywienia : NIE

Zapewnienie zakwaterowania : NIE

Zatrudnienie od zaraz : NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE

Wykształcenie :

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek : energetyka cieplna
  • Znajomość języków :

    Zawód :

  • Inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne (wymagany staż - lata : 3)
  • Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

  • SEP-Dozór nad eksploatacją sieci i urządzeń elektronenergetycznych do 1 kV,Świadectwo kwalifikacyjne E - uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji GRUPA 1 urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne, wytwarzające,przetwarzająca, przesyłające i zużywające energię elektryczną,Świadectwo kwalifikacyjne E - uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji GRUPA 2- urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne,Pakiet MS Office,Obsługa komputera
  • Staż pracy ogółem :

    Inne wymagania : Pozostałe wymagania

    Znajomość języków :

    Zawód :

    Staż pracy w zawodzie :

    Staż pracy ogółem :

    Inne wymagania :

  • Wymagania : wykształcenie wyższe techniczne (energetyka cieplna), minimum 3 lata doświadczenia zawodowego kierunkowego na podobnym stanowisku, uprawnienia : SEP, E, D, G1, G2, znajomość prawa energetycznego, prawa zamówień publicznych, obsługa komputera (pakiet Office), znajomość obsługi urządzeń sieci zasilających stacje trafo, rozdzielnie, linie kablowe, wiedza z zakresu budowy i obsługi mechanizmów automatyki przemysłowej, dokładność, efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu.
  • Obowiązki : - prowadzenie gospodarki energią elektryczną i ceiplną Zgłoszenia : joanna.karpio wat.edu.pl, telefonicznie : 261 839 089

    Liczba miejsc pracy : 1

    w tym dla niepełnosprawnych : 0

    Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy : NIE

    Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON) : NIE

    Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP : NIE

    Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia : 01.12.2021