Instalator gier i systemów
GRUPA ZPR MEDIA
Warszawa mazowieckie
6 d. temu

Spółka będąca członkiem dużej grupy kapitałowej działającej w takich segmentach rynku jak media, Internet i gry losowe poszukuje pracownika na stanowisko :

miejsce zatrudnienia : Warszawa

Obowiązki :

  • instalacja i serwis na terenie całej Polski : systemów kamer, sieci LAN i innych systemów słaboprądowych;
  • szkolenia dla serwisantów terenowych, lokalnych oraz obsługi;
  • współpraca z innymi działami firmy
  • Wymagania :

  • wykształcenie : min. średnie (elektronika, elektryka, informatyka, automatyka);
  • dobra znajomość obsługi komputera : Windows, DOS, Linux(podstawy) i pakietu MS Office
  • j. angielski : podstawy języka technicznego;
  • znajomość sieci komputerowych oraz CCTV;
  • doświadczenie na stanowisku montera, instalatora sieci, projektanta, serwisanta;
  • samochód prywatny (częste wyjazdy służbowe);
  • zamieszkanie - Warszawa lub okolice;
  • cechy charakteru : sumienność, precyzja, odpowiedzialność.
  • Mile widziane :

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV (E-eksploatacja i / lub D-dozór);
  • zdolność do wykonywania prac na wysokościach (mile widziane potwierdzenie odpowiednimi badaniami lekarskimi);
  • znajomość podstaw oprogramowania AutoCad lub jego pochodnych
  • Oferujemy :

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w rozwijającym się zespole;
  • telefon służbowy, komputer przenośny oraz inne niezbędne narzędzia pracy;
  • ruchomy czas pracy (związany bezpośrednio z usuwaniem awarii);
  • pakiet medyczny i sportowy na korzystnych warunkach.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.