Technical Sales Engineer
Ready4S
Kraków, PL
4 d. temu
source : Bulldogjob

54 - 90 pln netto / godzina (B2B)Praca zdalna : 100%Płatny urlop : ilość dni ustalana indywidualnieUmiejętnościPHP / NodeJS / Java / Angular / React / JavaScript - Bardzo dobrzeTwoje zadaniaNa czym będzie polegać Twoja rola?

Jako Technical Sales Engineer będziesz koncentrować się na wsparciu działu sprzedaży w zdobywaniu nowych projektów korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia technicznego.

W praktyce będziesz odpowiadać za : udział w wybranych rozmowach i / lub spotkaniach z klientami analizę biznesową projektów przeprowadzanie warsztatów z klientami rozpoznawanie potrzeb klientów i przekładanie ich na rozwiązania techniczne tworzenie estymacji projektów rekomendowanie odpowiednich technologii / rozwiązań technicznych w projektach oraz składu zespołu projektowego na development współpracę pomiędzy działem produkcji i działem sprzedaży Kogo szukamy?

 • posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku, najlepiej poparte ponad 3-letnim stażem pracy jako programista aplikacji webowych posiadasz zaawansowaną wiedzę i umiejętności z przynajmniej jednej z wymienionych technologii : PHP, NodeJS, Java, Angular, React, JavaScript (mile widziana również wiedza z obszaru technologii mobilnych)możesz pochwalić się realnym doświadczeniem we wsparciu działu sprzedaży - tworzenie wycen projektów, uczestnictwo w spotkaniach z klientem na etapie przedprodukcyjnym i proponowanie rozwiązań technologicznych to dla Ciebie bułka z masłem masz w sobie żyłkę sprzedawcy - potrafisz tak zaprezentować firmę, jej usługi / produkty i technologie, aby odpowiedzieć na potrzeby klienta i uspokoić jego ewentualne obawy masz doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym (typu SMB i Enterprise) - nie straszne Ci rozmowy z CTO innej firmy o rozbudowanych systemach i nowych technologiach - nawet o tych, z którymi nie pracowałeś ;
 • jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (zarówno w mowie jak i piśmie) - będziesz uczestniczyć w rozmowach i warsztatach z naszymi zagranicznymi KlientamiOpis projektuCześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (nasze portfolio) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej).
 • Obecnie znajdujemy się na liście Top5 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników.

  Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów.

  Od ponad roku koncentrujemy się na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole).

  To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie.

  Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality).

  Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne.

  Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka : -)

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku