Pracownik Produkcji
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie
2 d. temu
source : Goldenline

Możesz zyskać :

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie przez Firmę
  • wynagrodzenie miesięczne 2900zł
  • bonus uzależniony od wyników pracy wypłacany co pół roku ok. 1300zł
  • miesięczną uznaniową premię operacyjną 300zł
  • dodatek 5,40zł do każdej godziny nocnej
  • oświadczenie na święta Bożego Narodzenia
  • świadczenie urlopowe
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju
  • transport do i z pracy na trasie Fabryka - Centrum Łodzi
  • pracę w systemie weekendowym PIĄTEK-SOBOTA-NIEDZIELA (6-18 oraz 18-6) lub w systemie 3 zmianowym PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK (6-14; 14-22; 22-6)
  • Jakie zadania Cię czekają?

  • obsługa linii produkcyjnych, kontrola procesu produkcyjnego
  • ręczny zasyp surowców do procesu produkcji
  • pakowanie produktów
  • układanie na paletach
  • przewóz surowców na produkcję za pomocą wózka widłowego
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • książeczka Sanepid (bądź gotowość do jej wyrobienia)
  • uprawnienia UDT lub chęć wyrobienia na koszt Firmy
  • Zachęcamy do aplikowania lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem 501-081-565 . Opowiemy o szczegółach oferty!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych