Kucharz
SMART-HR
Katowice
5 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta renomowanego hotelu, w związku z dużymi potrzebami, poszukujemy osoby na stanowisko :

Kucharz

Miejscepracy : okolice Katowic, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Realizacje zamówień a la carte,
  • Realizację zamówień grupowych / bankietowych oraz zleceń konferencyjnych,
  • Nienaganną komunikację z Klientami oraz zespołem Kucharzy.
  • Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w hotelu lub centrum konferencyjnym, co będzie dużym atutem,
  • Wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i gotowości do pracy w zespole,
  • Dbałości o szczegóły,
  • Utrzymania porządku w miejscu pracy,
  • Aktualnej książeczki zdrowia na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne; znajomość procedur HACCP będzie mile widziana.
  • Oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie świadczącej usługi na najwyższym poziomie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,
  • Niezbędne narzędzia pracy i dużą otwartość na inicjatywę pracownika.
  • Zgłoś tę pracę