Starszy Specjalista ds. Systemów Bezpieczeństwa IT
Aviva
Warszawa
3 d. temu

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych? Starszy Specjalista ds.

Systemów Bezpieczeństwa IT Spójrz, jakie będziesz mieć zadania : Wdrażanie dedykowanych systemów bezpieczeństwa IT Wspieranie od strony technicznej zaangażowanych we wdrożenia uczestników projektów Koordynacja projektów związanych z bezpieczeństwem IT w ramach jednostek organizacyjnych, w tym ze strukturami globalnymi Aviva Raportowanie postępów wdrażanych inicjatyw w ramach struktur CISO (lokalnych i globalnych Aviva) Udział w procesie zarządzania zmianą w zakresie projektowania rozwiązań architektury bezpieczeństwa oraz testowania poprawności ich wdrożenia Identyfikacja obszarów wymagających poprawy poziomu bezpieczeństwa, proponowanie i wdrażanie usprawnień technicznych i organizacyjnych Dla nas ważne są : Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze IT, w tym co najmniej 3 lata pracy na stanowisku związanym z udziałem w projektach wdrożeniowych z zakresu bezpieczeństwa IT Ugruntowana wiedza techniczna w zakresie szeroko rozumianej technologii bezpieczeństwa IT Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów Nastawienie na cel oraz bardzo dobra organizacja pracy (zdolność do równoległej pracy dla wielu projektów) Komunikatywność oraz łatwość budowania relacji Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem : Umowa o pracę Prywatna opieka medyczna Kafeteryjny system benefitów W Avivie zapewniamy : Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański) Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym Zniżki na ubezpieczenia Program akcji pracowniczych Dyżury lekarza w biurze Elastyczne godziny rozpoczynania pracy Możliwość pracy zdalnej Dostęp do platfom e-learningowych Brak oficjalnego dress code’u Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze Środowisko pracy wspierające różnorodność Widzisz już siebie w Avivie?

Koniecznie aplikuj! Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym.

Od kandydatów / tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku