Kierownik Elektrociepłowni, zarób 7000 zł brutto!
KS Service sp. z o.o.
Kostrzyn nad Odrą, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkującej biomasę drzewną na cele energetyczne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Kierownik Elektrociepłowni

PRACOWAŁAŚ / -EŚ...

 • na stanowisku kierowniczym ?
 • Miałaś / -eś okazję sprawdzić się w branży elektrycznej, energetycznej przy produkcji ciepła?

  Posiadasz uprawnienia gr. 1 i gr. 2 ?

  W takim razie zapraszamy !

  Aplikuj i pracuj na stanowisku Kierownik Elektrociepłowni.

  U NAS BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA / -Y ZA

 • Nadzór nad infrastrukturą techniczną
 • Zarządzanie grupą kilku pracowników
 • W ZAMIAN ZA TO OFERUJEMY

 • Stałą pracę w Stanowicach k. Gorzowa Wlkp.
 • Wynagrodzenie w wysokości około 7000 zł brutto
 • Premie miesięczne
 • Prywatną opiekę zdrowotną
 • Pracę zmianową 12-godzinną , którą swobodnie pogodzisz z życiem osobistym
 • Zainteresowana / -y?

  Aplikuj lub zadzwoń pod numer 504-862-895

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku