Technik ds. baterii
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Legnica
3 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Jawor

Oferta :

  • Umowa o pracę bezpośrednio z Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system premiowy
  • Szeroki pakiet benefitów oraz świadczenia z tytułu ZFŚS
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz realna możliwość rozwoju
  • Praca w jednej z najnowocześniejszych firm motoryzacyjnych na świecie
  • Transport do pracy i z powrotem na pięciu trasach :
  • I linia : Boguszów Gorce - Kamienna Góra - Ptaszków - Marciszów - Bolków - Jawor

    II linia : Lubin - Jawor

    III linia : Legnica - Jawor

    IV linia : Wałbrzych - Świebodzice - Strzegom - Rogoźnica - Jawor

    linia : Polkowice - Jawor

    Wymagania :

  • Edukacja : wykształcenie techniczne (elektryczne, elektromechaniczne, mechatroniczne lub pokrewne) - warunek konieczny
  • Kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
  • Umiejętność podejmowania decyzji, zdolność do rozwiązania problemu z wykorzystaniem narzędzi LEAN
  • Umiejętność planowania, organizowania i ustalania priorytetów pracy
  • Umiejętność pozyskiwania i przetwarzania informacji, analizowania danych ilościowych, tworzenia i edycji raportów pisemnych
  • Mile widziana umiejętność interpretacji rysunków produktu (wymiarowanie geometryczne i tolerancja) oraz norm technicznych
  • Gotowość do pracy w zespole, który kieruje się następującymi wartościami : szacunek, pasja, dyscyplina i uczciwość
  • Zadania :

  • Analiza baterii w trakcie procesu montażu
  • Analiza awarii, wprowadzenie działań zapobiegawczych oraz tworzenie raportów analitycznych
  • Używanie odpowiednich narzędzi / systemów do analizy danych
  • Wspieranie ciągłości dostaw baterii na linie montażowe
  • Udział w spotkaniach ukierunkowanych na poprawę jakości
  • Wsparcie w uruchomieniu nowej fabryki
  • Zgłoś tę pracę