Serwisant
SMART-HR
Gliwice
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

Dla naszego klienta światowego dostawcy rozwiązań technologicznych, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Serwisant

Miejscepracy : Gliwice woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Terminowe prowadzenie prac serwisowych, takich jak naprawa oraz regulacja maszyn i urządzeń, badanie i diagnozowanie usterek, prace hydrauliczne, smarownicze, ślusarskie, zgodnie z harmonogramem i planem realizacji zlecenia,
  • Należytą dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały,
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń,
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
  • Wymagania

  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe jako mechanik przemysłowy, serwisant urządzeń hydraulicznych, ślusarz,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, skrupulatność i sumienność,
  • Uprawnienia SEP do 1 KV będą mile widziane.
  • Oferujemy

  • Stabilna praca w nowoczesnej, międzynarodowej, rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Premie comiesięcznie w zależności od osiąganych wyników,
  • Pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą i inne),
  • Praca w kreatywnym i zmotywowanym zespole.
  • Zgłoś tę pracę