Dziennikarz prowadzący serwisu se.pl Kraków i Trójmiasto
GRUPA ZPR MEDIA
Gdańsk pomorskie
1 d. temu

Time S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko :

Dziennikarz prowadzący serwisu se.pl

Komórka : Super Express

Poszukujemy kandydatów w dwóch lokalizacjach : Kraków oraz Trójmiasto

Zadania :

  • Research, pozyskiwanie i weryfikacja informacji
  • Tworzenie oraz redagowanie interesujących artykułów i galerii
  • Analizowanie aktualnych trendów
  • Obsługa mediów społecznościowych
  • Współpraca z innymi dziennikarzami w dziale
  • Wymagania :

  • Minimum roczne doświadczenie w dziennikarstwie internetowym
  • Znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • Znajomość zasad SEO
  • Znajomość narzędzia Google Analytics
  • Sprawne wykorzystywanie narzędzi social media
  • Znajomość tematyki lokalnej
  • Kreatywność i samodzielność
  • Oferujemy :

  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Czekamy na Twoje CV.