Serwisant systemów zdalnego odczytu mediów
Inżynieria / Technika / Jakość
Katowice
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska STANOWISKO : SERWISANT SYSTEMÓW ZDALNEGO

ODCZYTU LICZNIKU MEDIÓW

MIEJSCE PRACY : POLSKA

Opis firmy : Spółka należy do międzynarodowej grupy i zajmuje się produkcją najwyżej jakości wodomierzy, ciepłomierzy oraz systemów zdalnego odczytu.

Dynamicznie się rozwija, a za źródło sukcesów uznaje zaangażowanie, pasje i kompetencje pracowników.

Zadania : Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole inżynierów produktu wspierając aktywnie klientów w trybie : help desk oraz w terenie wspólnie z regionalnym kierownikiem sprzedaży.

OPIS STANOWISKA :

  • Identyfikacja problemów klientów i pomoc w ich rozwiązaniu (telefon, mail, zdalny pulpit)
  • Wsparcie przy wdrożeniu oraz integracji systemów
  • Serwis systemów bazodanowych
  • Weryfikacja poprawności działania urządzeń elektrycznych
  • Prowadzenie szkoleń u klienta i w siedzibie firmy
  • Wymagania

  • Wykształcenie przynajmniej średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (serwis, wdrożenia, konsultacje)
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows od strony administracyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych opartych na Oracle oraz Borland Database Engine
  • Znajomość protokołów TCP / IP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodyscyplina, odpowiedzialność i komunikatywność
  • Umiejętność współpracy z klientem, selekcja informacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i gotowość do poszerzania swoich kompetencji
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat; bezpośrednio u pracodawcy
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Profesjonalny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów
  • System wynagrodzeń premiujący osiągane wyniki
  • Ciekawa pracę w firmie o silnej pozycji na rynku; w dynamicznym zespole Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.
  • Zgłoś tę pracę