Magazynier
OTTO Work Force Polska
Kolbudy, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko : Magazynier Miejsce pracy : Kowale Nr ref : SK / SORT / KOW / 03 / 2018 Wymagania : - dyspozycyjność do pracy w godzinach 03 : 30-09 : 30 lub 14 : 00-20 : 00 - mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych - kondycja pozwalająca na pracę fizyczną - umiejętności obsługi skanera, Obowiązki : - rozładunek i załadunek transportów liniowych w Centrum Sortowania, - sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych, - przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora.

Oferujemy : - umowę zlecenie lub umowa o prace na 3 / 4 etatu - posiłek regeneracyjny w okresie jesienno-ziomowym - wynagrodzenie godzinowe - pracę w renomowanej firmie Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail Wyświetl e-mail z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila : nr ref.

SK / SORT / KOW / 03 / 2018 bądź kontakt telefoniczny na numer : 58 661 31 38 . Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul.

Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna.

Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani / a dane bez Pani / a uprzedniej zgody.

Ponadto ma Pani / Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią / a danych lub całkowite usunięcie Pani / a danych ze zbioru.

OTTO Work Force Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku