Doradca ds. Sprzedaży Kredytów Hipotecznych
Bank Pekao SA
Rzeszów, woj. podkarpackie, PL
6 d. temu

Rzeszów, woj. podkarpackie Pion Bankowości Detalicznej

Twoje zadania :

  • Aktywna sprzedaż kredytów hipotecznych produktów i usług bankowych Klientom Detalicznym
  • Aktywna współpraca z zewnętrznymi partnerami sprzedaży w zakresie procesowania kredytów hipotecznych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami
  • Monitorowanie zakresu korzystania przez Klientów z usług oferowanych przez Bank
  • Oferujemy Ci :

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse)
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych lub sprzedaży na rynku nieruchomości
  • Umiejętność budowania relacji
  • Znajomość i umiejętne stosowanie technik sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi aplikacji komputerowych
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Nr referencyjny : rekrutacja pld Rzeszow / 2020 / 366