Doradca Klienta Biznesowego
Bank Pekao SA
Zgierz, woj. łódzkie, PL
3 d. temu

Zgierz, woj. łódzkie Sieć sprzedaży

Twoje zadania :

  • Pozyskiwanie, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi;
  • Obsługa aplikacji niezbędnych do obsługi klienta;
  • Sprzedaż i obsługa produktów / usług dedykowanych klientom biznesowym.
  • Oferujemy Ci :

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach;
  • System szkoleń i programów rozwojowych;
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Ta praca jest dla Ciebie, jeśli :

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w pracy w Banku;
  • Wyróżniasz się realizacją zadań w pracy na obecnym stanowisku;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne);
  • Cechuje Cię otwartość na wyzwania i działanie w dynamicznym środowisku pracy;
  • Posiadasz znajomość obsługi aplikacji komputerowych;
  • Umiesz prowadzić rozmowy handlowe z klientami.
  • Mile widziane :

  • Umiejętność oceny kondycji finansowej klientów biznesowych z segmentu mikro;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi i funkcjonowania segmentu firm mikro.
  • Nr referencyjny : Rekrutacja CEN Zgierz / siok / 2020