Spawacz - praca na gospodarstwie
INTERIMAX
Lubaczów, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji : 13276. Branża : Inna Kraj : Francja Region / województwo : Hauts-

de-France Miejsce pracy / miejscowość : Strazeele Zadania :

  • spawanie w budynkach gospodarczych, elementów stadniny koni, bram, ogrodzeń itp.
  • proste prace ślusarskie, tzw. złota rączka Oferujemy :
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • zakwaterowanie (mieszkanie do własnej dyspozycji)
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu Wymagania :
  • doświadczenie w pracy jako Spawacz (samodzielne stanowisko)
  • precyzja, dokładność, estetyka wykonania
  • zaangażowanie w powierzone zadania, własna inicjatywa
  • motywacja do podjęcia pracy za granicą
  • mile widziana znajomość języka francuskiego Aplikuj : Przyjmuję do wiadomości, że : 1.Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp.
  • z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków. 2.Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

    3.Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

    4.Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

    5.Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6.Podanie danych jest dobrowolne.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych