Murarz (Niemcy) - Würzburg, Niemcy
Glico Sp. z o.o.
Bialystok, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Murarza chętnego do pracy w Niemczech.

Wymagania : : umiejętność wykonywanie prac murarskich, prac zbrojeniowych, 2 lata doświadczenia w wykonywaniu prac na podobnym stanowisku prawo jazdy kat B i własny samochód podstawowa znajomość języka niemieckiego zaangażowanie i motywacja do pracy, dobre zdrowie i gotowość do ciężkiej pracy fizycznej Prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim Obowiązki : : wykonywanie prac murarskich, zbrojeniowych i ogólnobudowlanychOferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie, praca na pełny etat, zakwaterowania nieodpłatne zapewnia pracodawca, praca u niemieckiego pracodawcy, Wynagrodzenie 12,20 EUR brutto / godzinę powiększone o 24 EUR netto dziennie diety.

Klauzula : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku