Starszy Konsultant w dziale Audytu | GLIWICE
Just Talents Justyna Celi
Gliwice, Polska
5 d. temu

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Starszego Konsultanta w dziale Audytu

Lokalizacja : Gliwice

Zakres obowiązków :

  • Wykonywanie badań sprawozdań finansowych;
  • Tygodniowe wyjazdy do siedziby klienta kilka razy w roku (klienci głównie na terenie województwa);
  • Przygotowywanie ofert i umów;
  • Przygotowywanie harmonogramu realizacji projektów audytorskich;
  • Sporządzanie dokumentacji roboczej według obowiązujących standardów;
  • Identyfikowanie zagrożeń występujących u klienta i konsultowanie ich;
  • Planowanie i organizacja pracy członków zespołu, nadzór nad stosowaniem właściwych standardów;
  • Raportowanie bezpośrednio kierownikowi zespołu;
  • Współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami.
  • Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub z zakresu finansów i rachunkowości;
  • Mile widziany udział w postępowaniu kwalifikacyjnym na biegłego rewidenta;
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w audycie zewnętrznym;
  • Znajomości przepisów ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole;
  • Samodzielności, inicjatywy, dokładności i systematyczności w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • Mile widziana gotowość do uczestniczenia w projektach prowadzonych też w innych oddziałach firmy (Gdańsk, Gliwice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław), a tym samym do odbywania podróży służbowych.
  • Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość współpracy na UoP lub B2B;
  • Możliwość pracy z międzynarodowymi klientami;
  • Dodatkowe kursy e-learningowe z języka obcego;
  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne / zewnętrzne;
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
  • Kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty / usługi (platforma kafeteryjna);
  • Dwa dni w roku dodatkowo wolne.
  • Osoby zainteresowane prosimy o aplikację bezpośrednio przez formularz, który znajduje się po kliknięciu w "Aplikuj".

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23483.