Blacharz elementów wentylacji - możliwość przyuczenia
Produkcja wen
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Praca na maszynach do obróbki blach przy produkcji prefabrykacji wentylacyjnej, tj. prasa krawędziowa- zaginarka, gilotyna, falowarka, walcarka, , rowkarka, maszyna do zamków blacharskich typu pitsburg itp.

 • Praca w godzinach 7 : 30 -16 : 00 Poszukujemy osób z doświadczeniem przy produkcji prefabrykacji wentylacji, oraz osoby chętne do przyuczenia i przebranżowienia.
 • Ewentualnie, które mają doświadczenie na podobnym stanowisku w innej produkcji związanej z obróbką blachy czy elementów stalowych Wymagamy : zmysł techniczny, odpowiedzialność, sumienność, dobra organizacja pracy.

  Firma oferuje stałe zatrudnienie, możliwość nauki zawodu i rozwoju zawodowego u boku zawodowych blacharzy traserów wentylacji z 25 letnim doświadczeniem.

  Wynagrodzenie odpowiadające zaangażowaniu i umiejętnością pracownika, 3000zł 4500 zł netto na rękę, dla blacharzy z doświadczeniem samodzielnych.

  od 2200zł netto. dla osób bez doświadczenia + możliwa comiesięczna Premia odpowiadająca zaangażowaniu do przyuczenia w zdobywaniu umiejętności blacharz traser wentylacji.

  Preferujemy również elastyczność w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego , jak i również zachęcamy do wspólnego spędzania czasu na piknikach integracyjnych organizowanych przez firme.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv lub informacji email o sobie wraz z nr.tel do kontaktu Nie wymagamy profesjonalnych dokumentów aplikujących. Oczekujemy uczciwości

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku