Pracownik/ca Magazynu ILS-Grupa InterCars Zakroczym
Interkadra Sp. z o.o.
Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

PRACOWNIK / CA MAGAZYNU Miejsce pracy : ILS - Grupa Inter Cars / Zakroczym (Swobodnia) Wyzwania : · odpowiednie przygotowanie / pakowanie towaru przeznaczonego do wysyłki, · praca ze skanerem oraz praca przy sortowaniu towaru , · dbałość o właściwe rozmieszczenie asortymentu w magazynie, · inne prace magazynowe -

praca fizyczna, · dbanie o dobro firmy i jej mienie oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem. Oczekiwania : · dobra sprawność fizyczna, · dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, · zdolności manualne oraz spostrzegawczość, · sumienność i zdyscyplinowanie, · brak nałogów.

Oferujemy : · stabilne zatrudnienie - umowa o pracę (agencja pracy), · pełny etat, możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta na czas nieokreślony, · wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy (premia wydajnościowa), · miłą atmosferę pracy, opartą na partnerskich zasadach, · perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku, · wsparcie i opiekę koordynatora.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, nie zwlekaj już teraz prześlij nam swoje CV za pomocą Messengera lub na adres z dopiskiem "ILS

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku