Pracownik działu logistyki w markecie budowlanym w Rzeszowie
Work & Profit Spółka z o.o.
Rzeszów, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia.

W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce.

Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Praca na magazynie
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
  • Wymagania :

  • Ukończone 18 lat
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w godz. 08 : 00-16 : 00
  • Bezpłatne szkolenia stanowiskowe
  • Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem 695647618