PRACA DLA MŁODYCH
CITRONEX
Zgorzelec, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jesteś młodą osobą i właśnie kończysz szkołę i zupełnie nie wiesz co dalej robić? Może studia, może praca, może wyjazd? Potrzebujesz pieniędzy to wiesz na pewno, chcesz się uniezależnić finansowo, ale boisz się, że dobre chęci nie wystarczą, a bez doświadczenia nikt Cię nie przyjmie?

Jest wprost przeciwnie. Aktualnie budujemy uśmiechnięty, przyjazny i zaangażowany zespół, bo wiemy, że w pracy spędzamy większą część naszego dnia, dlatego niezmiernie ważnym jest, by ten czas spędzić w najlepszym towarzystwie profesjonalistów.

Jako firma jesteśmy otwarci i pomocni, ale także przekonani, że cel jest wspólny i razem musimy go osiągnąć. Nie będziemy pisać, że oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole, że jesteśmy najlepszą organizacją na rynku, gdzie każdy ma ogromną szansę na rozwój.

My naprawdę tacy jesteśmy. Jeśli chcesz się przekonać przyjdź i zobacz. Szukamy Mechaników Samochodowych bez doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany z przyjemnością pokażemy Ci jak wygląda praca z nami.

 • Czy znasz się na obsłudze i serwisowaniu aut?
 • Czy mechanika i budowa maszyn nie mają przed Tobą tajemnic?
 • Czy jesteś osobą odpowiedzialną i szybko się uczysz?
 • Czy chcesz dołączyć do zgranego zespołu?
 • Czy ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy?
 • Czy chcesz być doceniany za dobrze wypełniane obowiązki? Jeśli na wszystkie pytania, Twoja odpowiedź brzmi Tak wyślij nam swoje CV.
 • Działaj, to ważne. Ilość miejsc dla młodych ograniczona!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku