Kierowca kat B
P.H.U. Adrian Górski
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem firma Gastrokurierska poszukuje kierowców kat B, do dostarczania jedzenia na terenie miasta Włocławka.

Wybrane osoby będą odpowiedzialne za : - Rozwożenie jedzenia w imieniu lokali gastronomicznych do klientów - Rozliczanie się na koniec dnia z pieniędzy pobranych od klientów Od kandydatów oczekujemy : -

Znajomości topografii miasta Włocławka (warunek konieczny!!!) - Statusu ucznia / studenta (mile widziany) - Odpowiedzialności i systematyczności -

Samodzielności oraz zaangażowania w realizację powierzonych zadań - Prawa jazdy kat B Oferujemy : - Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (ok 20 godzin w tygodniu) -

Elastyczny czas pracy - Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, aplikacja, torby do pizzy, lunchboxy) CV ze zdjęciem proszę składać na adres mailowy w tytule wpisując : Kierowca Kat B .

Aplikacje proszę składać do 31 maja 2019 roku. Prosimy o załączenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.

H.U. Adrian Górski moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H.U. Adrian Górski moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku