Spawacz TIG 2000-2500 euro netto! /ms - Epinal, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku : SPAWACZ TIG Zakres obowiązków : -Czytanie planu technicznego i praca według dokumentacji technicznej -Przygotowanie części do spawania, ustawianie parametrów spawania -Spawanie metodą TIG, spawanie łukowe elektrodą (111) grubości do około 5mm Wymagania : -Certyfikat spawalniczy TIG oraz doświadczenie na stanowisku spawacza -Gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące z możliwością dalszego zatrudnienia -Konieczność zabrania ze sobą kombinezonu i butów Nie wymagamy znajomości języka obcego!Oferujemy : Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami

 • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia dzienna!
 • zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
 • Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
 • Wsparcie polskiego koordynatora
 • 100 € premii za polecenie pracownika Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

  Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku