SERWISANT INSTALACJI ALARMOWYCH do przyuczenia
ASPAR Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością
Bielsko-Biała, Śląskie
12 d. temu

Aspar Spółka z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Karpacka 22, działająca w branży elektrycznej prowadzi nabór na stanowisko : SERWISANT INSTALACJI ALARMOWYCH do przyuczenia Twoje zadania :

 • obsługa bieżąca i serwis instalacji teletechnicznych (systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy telewizji dozorowej, kontroli dostępu, sieci teleinformatycznych) Nasze wymagania :
 • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
 • wykształcenie kierunkowe, preferowane : elektryka, elektronika, mechatronika i informatyka
 • prawo jazdy kat. B
 • dobra znajomość języka angielskiego oraz programów typu CAD będzie dodatkowym atutem Co Ciebie spotka :
 • stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę,
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
 • uczestnictwo w nowatorskich, zróżnicowanych projektach,
 • szkolenia, rozwój kwalifikacji i umiejętności wymaganych na stanowisku pracy,
 • możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego,
 • przyjazna atmosfera pracy w młodym i zgranym zespole. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 • W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Klauzula zgody do rekrutacji bieżącej Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Aspar Sp.

  z o. o., z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 22), w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych RODO).

  Dodatkowo w dokumentach aplikacyjnych prosimy o zapis : Klauzula zgody do rekrutacji przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne) Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Aspar Sp.

  z o. o., z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 22), w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Aspar Sp.

  z o. o. (Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych RODO).

  Klauzula informacyjna dotycząca oferty pracy jest dostępna pod adresem www.aspar.pl .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku