Specjalista ds. kadr i płac
Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.
Jarocin, Wielkopolskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina z najnowszą technologią procesu uboju i dzielenia kurczaka należą do grupy kapitałowej FARMIO, polskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi od GMO i dodatkowo przebadanymi na obecność antybiotyków.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami i partnerami biznesowymi. Obecnie poszukujemy do pracy na stanowisko : SPECJALISTA DS.

KADROWO - PŁACOWYCH ZAKRES OBOWIĄZKÓW : W obszarze płacowym : · Naliczenie wynagrodzeń pracowniczych zgodnie z zasadami Kodeksu Pracy i regulaminów wewnętrznych · Sporządzanie listy wypłat · Rozliczanie absencji (chorobowych i urlopowych) · Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych · Przygotowywanie miesięcznych informacji o sprawozdawczości w zakresie kadrowym i płacowym · Sporządzanie rocznych informacji PIT-

11 · Wsparcie rozliczania pracowników tymczasowych · Obsługa zajęć komorniczych i sądowych oraz dokonywanie potrąceń · Wystawianie zaświadczeń związanych z wynagrodzeniem · Analiza czasu pracy polskich pracowników produkcji oraz pracowników agencyjnych, współpraca przy rozliczaniu W obszarze kadrowym : · Prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa · Sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy · Prowadzenie spraw związanych z urlopami pracowników : ustalanie uprawnień do urlopu oraz wymiar urlopu · Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz ewidencji nieobecności · Sporządzanie list obecności · Sporządzanie zestawień i raportów kadrowych koniecznych dla bieżącego zarządzania firmą WYMAGANIA : · Wykształcenie wyższe kierunkowe · Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku w dziale personalnym · Mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej · Dyspozycyjność · Odpowiedzialność · Samodzielność · Otwartość na nowe rozwiązania · Dobra organizacja pracy · Umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji OFERUJEMY : Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat Pracę w godzinach 8-

16 Przyjazną atmosferę pracy Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Drobiarskie Farmio Sp.

z o.o. ul. Leśna 1 Golina, 63-200 Jarocin, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko . Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych są Zakłady Drobiarskie Farmio Sp.

z o.o. ul. Leśna 1 Golina, 63-200 Jarocin. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem mailowym : Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzanych przez administratora danych osobowych : rodo at farmio.

com. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Przetwarzanie jest niezbędne do dokonania czynności zmierzających do zawarcia umowy oraz wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody.

Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku