Specjalista ds. HR z j. Francuskim oraz Włoskim lub Hiszpańskim
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Wroclaw
2 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydata / tki na stanowisko HR Specialist z językiem francuskim oraz włoskim lub hiszpańskim

W nowej roli będziesz odpowiedzialny za kompleksowe prowadzenie procesów kadrowych na rynek francuski. Do zakresu obowiązków należy wykonywanie aktywności związanych z całym cyklem życia pracownika, tj.

zatrudnianie, wystawianie umów, dokumentów, umawianie badań medycyny pracy oraz szkolenia BHP, administrowanie systemem awansów oraz podwyżek, koordynowanie urlopów oraz zwolnień lekarskich oraz zwolnień.

Wykonując codzienne obowiązki będziesz w kontakcie zarówno pisemnym, jak i telefonicznym z pracownikami firmy, HR Business Partnerami czy agencjami zewnętrznymi.

Cała komunikacja odbywa się w języku francuskim oraz angielskim, dlatego tak ważna jest bardzo dobra znajomość języka na poziomie B2+ / C1.

Dodatkowa znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego będzie dużym atutem i pozwoli na poszerzenie zakresu obowiązków. Idealny kandydat posiada znajomość programu SAP oraz doświadczenie kadrowo-płacowe.

Oferujemy umowę o pracę od 01.11.2020 do końca czerwca 2021; pakiet benefitów, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (wiele ciekawych możliwości wewnętrznych), pakiet szkoleń oraz pełne wdrożenie.

Wynagrodzenie na tym stanowisku może wynosić od 5000 do 6500 złotych brutto w zależności od posiadanego doświadczenia. Przez kilka pierwszych miesięcy pracy kandydat będzie miał możliwość pracy zdalnej..

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku